DSCN9856

Prijmeme posily do trvalkového tímu na pracovnú pozíciu:

ZÁHRADNÍK

  • Náplň práce:

Práce súvisiace s prevádzkou trvalkovej škôlky - najmä sadenie, množenie, ošetrovanie a manipulácia s rastlinami, vybavovanie objednávok, predaj.

  • Požiadavky na zamestnanca

- vzdelanie v záhradníckom odbore

- prax v záhradníckom odbore výhodou

- znalosť sortimentu výhodou

- fyzická zdatnosť a chuť pracovať v exteriéri

- chuť učiť sa

  • Ostatné požiadavky: zodpovednosť, precíznosť, flexibilita, tvorivosť, samostatnosť

  • Pracovné výhody:

- zamestnanecké zľavy

- odmeny, preplatenie nadčasov

- vysoký ekologický štandard

(Snažíme sa chrániť zdravie našich zamestnancov, preto minimalizujeme použitie chemických prípravkov.)

- tvorivá práca s dôrazom na samostatnosť

- profesijný a osobný rozvoj

Nástup do práce:  marec 2019

Druh pracovného pomeru:  plný úväzok, brigáda

Miesto práce: Veselé pri Piešťanoch

Pracovný čas: pondelok - piatok 7:30-17:00 h, jednosmenná práca

Práca v nefajčiarskom prostredí

 Životopis so žiadosťou o prijatie do zamestnania nám môžete zasielať na e-mail uvedený v kontakte.