Naturea - trvalková škôlka

produkcia a veľkoobchod trvaliek


 

Trvalková škôlka Naturea sa nachádza vo Veselom pri Piešťanoch, ktoré je známe dlhoročnou záhradníckou tradíciou. Svojim sortimentom dopĺňa produkciu ovocných a okrasných škôlok, nachádzajúcich sa v blízkom okolí. Profesionáli aj záhradkári tak nájdu v blízkosti kompletnú ponuku rastlín.


PRODUKCIA

Špecializujeme sa na pestovanie rastlín, ako sú trvalky, skalničky, bylinky, okrasné trávy, paprade a vodné rastliny.

Špeciálne sa venujeme tiež pestovaniu rozchodníkov pre strešné záhrady.

Pravidelne rozširujeme náš sortiment o nové druhy a kultivary rastlín, ktoré nenájdete v bežných záhradníctvach.

Od roku 2016 sa areál firmy rozprestiera na ploche takmer 11 hektárov, z toho kontajnerovňa na ploche cca 1 hektár.

 


ODBERATELIA

Veľkoobchod - medzi našich zákazníkov patria hlavne záhradné centrá, realizátori záhrad, obce, kvetinárstva a predajne so záhradníckym tovarom.


KVALITA

Vysoká kvalita rastlín je faktor, ktorý si naši zákazníci cenia najviac.

Všetky rastliny sú z vlastnej produkcie, dopestované priamo na Slovensku. Pri pestovaní používame substráty určené špeciálne pre trvalky.  Rastliny pestujeme na vonkajších pestovateľských plochách, preto sa vyznačujú prirodzenou odolnosťou a otužilosťou. Trvalky nerýchlime v skleníkoch, preto najmä v jarných mesiacoch nehrozí ich poškodenie prízemným mrazom. Zameriavame sa najmä na vysokú kvalitu rastlín, ktorá je u nás štandardom.   

 


TRADÍCIA

Produkcia trvalkovej škôlky Naturea nadväzuje na rodinnú záhradnícku tradíciu. Už starý otec spolumajiteľa firmy založil v roku 1968 Strednú odbornú záhradnícku školu v Piešťanoch, v ktorej tiež pôsobil ako riaditeľ a pedagóg. Vzťah k rastlinám sa preniesol aj na jeho vnuka, ktorý založil trvalkovú škôlku. Firma prechádza neustálym vývojom a rozširovaním produkcie.


ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Názov našej firmy symbolizuje presvedčenie a snahu byť šetrný k prírode a životnému prostrediu. Túto filozofiu uplatňujeme nielen vo výrobnom a pestovateľskom procese, ale aj pri ostatných činnostiach firmy. 

Pri pestovaní rastlín používame biologickú ochranu voči chorobám a škodcom. Tiež je pre nás dôležité aby ste vedeli, že naše bylinky nie sú chemicky ošetrované a preto sa nemusíte báť ich konzumovať. Používame tiež bezrašelinové substráty, ako aj minerálne zložky do substrátov ako napr. piesok, íl, drevené či kokosové vlákna a iné.

 

   


POLOHA

Trvalky pestujeme v regióne Dolného Považia, v nadmorskej výške cca 161 m.n.m. Škôlka sa nachádza v blízkosti kúpeľného mesta Piešťany, s výborným napojením na diaľnicu D1.

Vzdialenosť miest: Piešťany 11 km, Trnava 22 km, Nitra 42 km, Trenčín 55 km, Bratislava 78 km.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu, Naturea

 

 

Uložiť

Uložiť

Trvalková škôlka Veselé

Veľkoobchod

+421 948 837 835

Kontakt

 

 

 

 

 

Záhradné centrum, Piešťany

 

+421 948 684 528

 Kontakt

  facebook